Tunniplaan 26.09.2016 – 02.10.2016 Print
Tartu Ülikooli Akadeemilisel Spordiklubil on õigus teha tunniplaanis muudatusi.
26.09.2016
Esmaspäev
27.09.2016
Teisipäev
28.09.2016
Kolmapäev
29.09.2016
Neljapäev
30.09.2016
Reede
01.10.2016
Laupäev
02.10.2016
Pühapäev
07:15  
07:15 - 08:15BODYPUMP®
Stanislav Žurbenko
Ei saa registreerida
 
07:15 - 08:15BODYPUMP®
Kristi Põder
Ei saa registreerida
     
08:15  
08:15 - 09:15Pilatese võimlemine
Marju Asarov
Ei saa registreerida
08:15 - 09:15Seljatreening
Berit Piir
Ei saa registreerida
08:15 - 09:15Pilatese võimlemine
Marju Asarov
Ei saa registreerida
08:15 - 09:15Seljatreening fitpallil
Berit Piir
Ei saa registreerida
   
12:15
12:15 - 13:15Aeroburn Step
Maris Tamm
Ei saa registreerida
12:15 - 13:00Zumba 45 min
Kristi Möldri
Ei saa registreerida
12:15 - 13:15BODYPUMP®
Maris Tamm
Ei saa registreerida
12:15 - 13:15Jõutreening
Kristi Möldri
Ei saa registreerida
12:15 - 13:15Aeroburn
Marlene Altmäe
Ei saa registreerida
   
12:30
12:30 - 13:30ÜKE
Hannes Tamm
Ei saa registreerida
12:30 - 14:00Ringtreening
Lauri Õnnik
Ei saa registreerida
12:30 - 13:30ÜKE
Hannes Tamm
Ei saa registreerida
12:30 - 14:00Ringtreening
Lauri Õnnik
Ei saa registreerida
     
16:00
16:00 - 17:00Aeroburn
Marit Rauk
Ei saa registreerida
16:00 - 17:00BODYPUMP®
Maris Tamm
Ei saa registreerida
16:00 - 17:00Aeroburn
Kadri Vernik
Ei saa registreerida
       
16:30        
16:30 - 17:25Seljatreening
Berit Piir
Ei saa registreerida
   
17:00
17:00 - 21:00Jõusaal 17.00-21.00
Lauri Õnnik
Ei saa registreerida
17:00 - 20:00Jõusaal 17.00-20.00
Lauri Õnnik
Ei saa registreerida
17:00 - 17:45Lastejooga
Margit Lemmiksoo
Ei saa registreerida
17:00 - 21:00Jõusaal 17.00-21.00
Lauri Õnnik
Ei saa registreerida
17:00 - 17:45Lastejooga
Margit Lemmiksoo
Ei saa registreerida
17:00 - 20:00Jõusaal 17.00-20.00
Lauri Õnnik
Ei saa registreerida
17:00 - 20:00Jõusaal 17.00-20.00
Lauri Õnnik
Ei saa registreerida
 
17:00 - 18:00Aeroburn
Berit Piir
17:15
17:15 - 18:15Käed Kõht Tuhar
Ivika Värton
Ei saa registreerida
17:15 - 18:15Boot Camp
Maris Tamm
Ei saa registreerida
17:15 - 18:15deepWORK®
Kirsti Kuhi
Ei saa registreerida
17:15 - 18:10bodyART® Strength (jõuline)
Ivika Värton
Ei saa registreerida
17:15 - 18:15Boot Camp
Kadri Vernik
Ei saa registreerida
   
17:30
17:30 - 18:25Terapeutiline võimlemine
Kaja Hermlin
Ei saa registreerida
17:30 - 18:25Seljatreening
Marit Salus
Ei saa registreerida
17:30 - 18:25bodyART® (rahulik)
Ivika Värton
Ei saa registreerida
17:30 - 18:25Seljatreening
Marit Salus
Ei saa registreerida
17:30 - 18:25Tervisemix
Luule Märtin
Ei saa registreerida
   
18:15
18:15 - 19:15Zumba
Kristi Möldri
Ei saa registreerida
18:15 - 19:15Jõutreening
Kadri Vernik
Ei saa registreerida
18:15 - 19:15Jõutreening
Kristi Möldri
Ei saa registreerida
18:15 - 19:10Aeroburn Step
Kadri Vernik
Ei saa registreerida
18:15 - 19:10Strippaeroobika
Marlene Altmäe
Ei saa registreerida
 
18:15 - 19:15deepWORK®
Margit Laev
18:30
18:30 - 19:30Power Yoga
Ivika Värton
Ei saa registreerida
18:30 - 20:00Jooks Jõud Venitus edasijõudnu
Maris Tamm
Ei saa registreerida
18:30 - 19:25Lihashooldus
Marit Salus
Ei saa registreerida
18:30 - 19:25Terapeutiline võimlemine
Kaja Hermlin
Ei saa registreerida
18:30 - 20:00Jooks Jõud Venitus edasijõudnu
Maris Tamm
Ei saa registreerida
18:30 - 19:30Power Yoga
Ivika Värton
Ei saa registreerida
18:30 - 19:30Pilatese võimlemine
Kadri Vernik
Ei saa registreerida
 
18:30 - 19:30Seljatreening
Kadri Vernik
19:15
19:15 - 20:15Kikkpoks Intervall
Kadri Vernik
Ei saa registreerida
19:15 - 20:10Strippaeroobika
Marlene Altmäe
Ei saa registreerida
19:15 - 20:15Latiino
Kristi Möldri
Ei saa registreerida
19:15 - 20:15Zumba
Marju Asarov
Ei saa registreerida
19:15 - 20:30BODYPUMP®+Venitus
Stanislav Žurbenko
 
19:15 - 20:15BODYPUMP®
Kristi Põder
19:30  
19:30 - 21:00Jooks Jõud Venitus algajad
Kadri Vernik
Ei saa registreerida
19:30 - 20:30Fitness Intervall Poksisaalis
Hannes Tamm
Ei saa registreerida
19:30 - 20:30Tervisemix
Luule Märtin
Ei saa registreerida
19:30 - 20:30Pilatese võimlemine
Marju Asarov
Ei saa registreerida
19:30 - 21:00Jooks Jõud Venitus algajad
Kadri Vernik
Ei saa registreerida
19:30 - 20:30Fitness Intervall Poksisaalis
Hannes Tamm
Ei saa registreerida
     
20:15
20:15 - 21:15BODYPUMP®
Maris Tamm
Ei saa registreerida
20:15 - 21:30Aeroburn 75
Marit Rauk
Ei saa registreerida
20:15 - 21:15Fitness Intervall
Maris Tamm
Ei saa registreerida
20:15 - 21:15BODYPUMP®
Stanislav Žurbenko
Ei saa registreerida
     

Kas soovite registreeruda sellele treeningule?
Kas te soovite lisada end ootejärjekorda?
Kas te soovite tühistada oma broneeringut?
NB!: Kui te olete selle treeningu ootejärjekorras, siis kaotate oma praeguse järjekorranumbri!
Palun oodake..
Kas prindime kuupäevad?
Tere,
 
Alates 23.09 on kappide kasutamiseks uus süsteem:
 
Igal õhtul avame kõik võtmeta kapid ning seesolevad asjad viiakse kaotatud asjade kasti. Seega palume asju kappidesse mitte jätta!
 
Tunniplaani on lisandunud jooksutreening algajatele Kadri Verniku juhendamisel alates 6.09.2016.
Lisaks on kaks tantsutundi meie endistelt Rocki tantsutüdrukutelt! Mõnusat nautimist!